Borussia Dortmund s igračem manje do boda protiv Kramarićevog Hoffenheima

Piše D  /  22.09.2018., 07:09h

Hertha je, uz dva gola Ibiševića, protiv Borussije (M) doška do treće pobjede  u sezoni i s 10 bodova vode ispred prvaka Bayerna koji navečer igra kod Schalkea.

Hoffenheim je propustio ubilježiti pobjedu protiv Borussije (D), vodili su s 1:0 pogotkom Joelintona (44) i imali igrača više nakon što je Diaalo zaradio crveni karton zbog prekršaja nad Andrejem Kramarićem. Šest minuta prije kraja Pulišić je spasio "žuto-crne" od poraza. Kramarić je igrao do 78. minute, a Borussia je sada treća s 8 bodova, dok je Hoffenheim deseti s četiri boda.

Wolfsburg je kod kuće izgubio od Freiburga s 1:3, a Josip Brekalo je u igru ušao kod domaćina u 68. minuti. Uspješan je kao gost bio i Werder kod Augsburga (3-2), dok je Nuernberg s 2-0 slavio protiv Hannovera.

19. travanj 2024 02:01