Article_Top_970x250

Bh. premijerligaš dojučerašnjeg kapetana potjerao iz kluba jer je čestitao Dan Republike Srpske

konačna odluka

Bh. premijerligaš dojučerašnjeg kapetana potjerao iz kluba jer je čestitao Dan Republike Srpske

sij 12, 2019
dnevnik.ba
dnevnik.ba

FOTO: Društvene mreže

Popović je neprimjerenom i nepotrebnom objavom na društvenoj mreži Instagram narušio ugled našeg kluba, priopćeno je iz Zvijezde

Popović je 9. siječnja čestitao dan Republike Srpske uz stihove "Od Trebinja do Manjače zastave se iste kače, od Novoga pa do Pala sve je naše, Bogu hvala. Za tebe se borba vodila žestoka. Republiko Srpska, zjenico iz oka".

Jučer su se oglasili iz Zvijezde i poručili da je raskinut ugovor s Dejanom Popovićem.

- Nakon sastanka Upravnog odbora povodom postupka igrača i kapetana Zvijezde Dejana Popovića koji je neprimjerenom i nepotrebnom objavom na društvenoj mreži Instagram narušio ugled našeg kluba, NK Zvijezda Gradačac raskida suradnju s ovim igračem - priopćeno je iz Zvijezde. 

Dnevnik.ba

Article_Bottom_970x250