kup bih

Zrinjski rutinski prošao u četvrtfinale Kupa BiH

Piše desk  /  10.02.2024., 15:11h

Nogometaši Zrinjskog rutinski su odradili posao u Mostaru i slavljem s 3:0 nad Slavijom osigurali plasman u četvrtfinale Kupa BiH.

Zrinjski je odlično otvorio meč i mnogi su bili mišljenja da će gosti doživjeti pravo poniženje u rezultatskom smislu. Ćuže je pogodio mrežu Slavije u trećoj minuti, da bi pet minuta kasnije Memija ubacio, a ponovno Ćuže pogodio za 2:0.

Pitanje pobjednika bilo je riješeno u 56. minuti kada Savić pogađa dobrim udarcem sa 16 metara.

Zrinjski ej nastavio s dominaciom i u nastavku i pravo je čudo što su gosti iz Mostara ispraćeni sa samo tri pogotka u svojoj mreži.

Žrijeb četvrtine finala Kupa naše zemlje planiran je za utorak 13.02. u prostorijama NS BiH.

Zrinjski drugi dio sezone u Premijer ligi BiH otvara duelom sa Željezničarom na Grbavici naredne subote.

26. travanj 2024 17:12