premijer liga bih

Zrinjski ostavio bodove u blatu Novog Grada: Borac se bolje snašao na sramotnom terenu

Piše desk  /  31.08.2022., 18:26h

Nogometaši Zrinjskog upisali su drugi poraz u svom trećem meču Premijer lige BiH.

Banjalučki Borac je u susretu igranom u Novom Gradu slavio s 1:0 autogolom vratara Zrinjskog Josipa Čondrića.

Početkom susreta pao je veliki pljusak i travnjak pretvorio u blato po kojem se nije moglo igrati. No, sudac nije prekinuo susret, a u takvim uvjetima su se bolje snašli 'domaćini' koji su poveli u 17. minuti iz jedinog mogućeg načina - prekida.

Zakarić je izveo korner, Čondrić je želio boksati loptu, ali ju je loše zahvatio te ona odlazi u gol Zrinjskog.

Vrijedi spomenuti kako je u 77. minuti Zrinjski ostao s igračem manje jer je Ćorluka dobio drugi žuti karton.

No, najvažnija stvar u ovom susretu je ta da se nitko od igrača obje momčadi nije ozlijedio.