mladost - slavonac

Zabio vanjskom s centra u drugoj županijskoj: "Modrić ima ozbiljnu konkurenciju"

Piše desk  /  29.03.2022., 10:08h
Domaća momčad u 90. minuti susreta vodila je 4-3 nakon čega se u 5. minuti sudačke nadoknade ukazao Stjepan Lužanac koji je impresivno opalio vanjskom s centra i matirao domaćeg golmana

U derbiju 11. kola druge Županijske nogometne lige Brodsko-posavske županije, Mladost je u Jakačini Maloj remizirala sa Slavoncem iz Slavonskog Kobaša 4-4.  Domaća momčad povela je u 90. minuti susreta te je rezultat preokrenula u svoju korist na 4-3, a pet minuta kasnije uslijedila je majstorija Stjepana Lužanca.

U 5. minuti sudačke nadoknade Lužanac je fenomenalno opalio vanjskom s centra i zabio u gornji desni kut. Golman Mladosti bio je apsolutno nemoćan.

Na službenom Facebook profilu Prve hrvatske lige objavili su gol Lužanca napisavši:

"Neki dan smo stavili video Luke Modrića i napisali 'najbolja vanjska desna ikad?' Postoji ozbiljan konkurent"

Mladost i Slavonac trenutačno su na tablici bodovno izjednačeni te imaju po 22 boda.

25. travanj 2024 18:51