zastrašujući događaji

UZNEMIRUJUĆE Nogometaš kolabirao na terenu i tresao se pred suigračima, liječnici ga uspjeli oživjeti

Piše Marko Soldo  /  08.01.2022., 20:08h
Na utakmici katarskog prvenstva između Al-Rayyana i Al-Wakraha igrač gostujuće ekipe Ousmane Coulibaly je kolabirao na terenu, nakon čega ga je medicinska ekipa morala oživljavati. Na svu sreću preživio je i trenutno je u stabilnom stanju.

U finišu prvog poluvremena nogometaš iz Malija srušio se u petercu svog tima, a scene dok se tresao bile su zastrašujuće. Šokirani igrači obje ekipe odmah su mu pritekli u pomoć, a reagirala je i liječnička ekipa koja ga je morala reanimirati.

Nekoliko minuta kasnije na stadion u Dohi stigla je hitna pomoć, a igrači oba tima su u nevjerici gledali što se događa, dok je defenzivac prevezen u bolnicu.

Ipak, njegov klub Al-Wakraha je objavio da je Coulibaly na svu sreću dobro, u stabilnom je stanju i zadržan je u bolnici zbog dodatnih pretraga.

Inače, utakmica nije nastavljena i prekinuta je nakon prvog poluvremena pri vodstvu domaćih 1:0.

27. travanj 2024 05:35