u tuzli

Uspješan vikend: Čak 10 odličja za karate klub Zrinjski na Valentinovo Kupu

Piše Desk  /  14.02.2022., 11:04h
U subotu 12.2.2022 u Tuzli je održan 7. Valentino Kup turnir u karateu u organizaciji karate kluba „DO“ iz Tuzle.

Na turniru je nastupilo više od 1000 natjecatelja  iz 7 države i 100 klubova. Karate klub Zrinjski je nastupio sa 14 natjecatelja i osvojio 10 odličja raznog sjaja.

Zlatna odličja su osvojili Anđela Ćorić, Rafaela Ćorić i Patrik Bohm. Srebrena odličja su osvojili Roberto Krstić, Ivan Talić, Antonio Palameta dok su bronce osvojili Dora Rezić, Kristijan Palameta, Lara Pehar  i Ivano Detki. Također odličan turnir je odradila  Petra Bandić koja je nakon nekoliko borbi u dosta teškoj konkurenciji izgubila u borbi za treće mjesto.

Odlična organizacija turnira i odličan karate koji su prikazali natjecatelji kk Zrinjski. Treneri Marko i Emil su zadovoljni rezultatima i prikazanim karateom. Naglasili su da je rezultat i bolji ako se uzme u obzir da je za neke natjecatelje ovo bio prvi turnir.

19. svibanj 2024 22:23