bundesliga

U susretu dva hrvatska reprezentativca slavio je mlađi, Pongračić sudjelovao u slavlju Borussije

Piše desk  /  02.10.2021., 18:52h
Stuttgart je u 7. kolu Bundeslige pobijedio Hoffenheim 3:1 i izjednačio se s njim na 10. mjestu.

U dvoboju dva hrvatska reprezentativca, Borne Sose i Andreja Kramarića, slavio je Sosa, čija momčad je povela u 18. minuti golom Kempfa. Na 2:0 je povisio Mavropanosu u 60., a susret je devet minuta prije kraja riješio Massimo, dok je Bruun Larsen u 84. ublažio poraz Hoffenheima.

Borussia Dortmund je, bez ozlijeđenog Halanda, došla do nove prvenstvene pobjede. Kod kuće je pobijedila Augsburg 2:1, a povela je u 10. minuti golom Guerreira iz penala. Zeqiri je do poluvremena izjednačio, a pobjedu Borussiji donio je Julian Brandt u 51. minuti. Marin Pongračić je u 66. minuti zamijenio Matsa Hummelsa.

Na ostalim susretima igranima u subotu Freiburg je u gostima pobijedio Herthu 2:1, a Wolfsburg je kod kuće izgubio od Borussije iz Mönchengladbacha 3:1.