premijer liga bih

Tuzla City odnio bodove s prazne Pecare, Željo i Borac bez golova

Piše desk  /  18.05.2022., 20:06h

Željezničar i Borac odigrali su neriješeno (0:0) u zaostalom susretu 29. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine igranom na stadionu Grbavica.

Iako je Željezničar bio opasniji tijekom cijelog susreta, gosti iz Banja Luke su bili bliže pobjedi.

Jovo Lukić je u 17. minuti  snažno šutira, ali Bender i greda spašavaju domaćine.

U drugom poluvremenu Željezničar je bio ofenzivniji, ali čvrstu obranu Borca nisu uspjeli probiti te je završilo bez golova.

U zaostaloj utakmici 29. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine Tuzla City je na Pecari protiv Širokog Brijega slavio minimalnu pobjedu od 0:1.

Tuzla City je poveo već u 7. minuti kada je Miškić između Bosančića i Medića pogodio za rano vodstvo.

Gosti su mogli  u prvom poluvremenu povećati vodstvo kada je Jurić srušio Nukića, a sudac je pokazao na bijelu točku.

No, Miškić brani udarac Adnana Džafića s 11 metara, a nakon toga Sulejman Krpić s tri metra šutira pored gola. Nevjerojatan promašaj.

Do kraja susreta rezultat se nije mijenjao te su gosti odnijeli sva tri boda s prazne Pecare.