milan-spezia

Sudac pokazuje Giroudu crveni karton nakon pobjedničkog gola, a pogledajte što radi Rebić

Piše desk  /  06.11.2022., 15:11h

Sudac je shvatio što se događa i krenuo prema njemu

Talijanski prvak Milan pobijedio je u utakmici 13. kola talijanske Serie A Speziju 2:1. Milan je poveo u 21. minuti pogotkom Thea Hernandeza, a poravnao je Daniele Maldini u 59. minuti. Strijelac pogotka za pobjedu u 89. minuti bio je francuski napadač Olivier Giroud. Bio je to njegov deseti gol ove sezone.

On je nakon svog pogotka u slavlju skinuo dres te je dobio drugi žuti karton, što je značio da će morati napustiti igru do kraja. No dok je sudac rješavao situaciju, iza njegovih leđa Ante Rebić je sprječavao protivničkog igrača da dođe do lopte i tako brže nastavi igru.

Rebić je najprije gradio loptu, a onda je uzeo rukom i bacio. Sudac je shvatio što se događa i krenuo prema njemu, piše Index Sport.

08. svibanj 2024 03:25