Serie a

Sudac napravio katastrofalnu grešku pa se ispričavao igračima Milana, Rebić "poludio"

Piše desk  /  18.01.2022., 07:20h
Milan je u ponedjeljak šokantno poražen od Spezije na svom San Siru u susretu 22. kola Serije A, a utakmicu je obilježio sudac Marco Serra koji je napravio kardinalnu grešku.

Igrala se 92. minuta kada je Rebić asistirao Messiasu koji je pogodio za vodstvo Milana od 2:1, no sudac nije priznao taj pogodak jer je ranije svirao prekršaj.

Tako je Milan umjesto gola i tri boda dobio slobodan udarac u opasnoj zoni, a nakon što ga nisu pretvorili u pogodak, dvije minute nakon toga su primili gol i šokantno izgubili utakmicu.

OVDJE pogledajte kardinalni propust suca.

Rebić je, jasno, poludio na ovu odluku i sucu se unio u lice, no na kraju ga je prijateljski uhvatio za glavu, nakon čega se ovaj sudac njemu, ali i ostalim igračima Milana, ispričao s podignutim rukama.

Mediji u Italiji pišu i da se sudac nakon meča još jednom ispričao igračima Milana.

Milanu isprika ne znači previše, nakon četvrtog poraza u sezoni imaju utakmicu više i dva boda manje od Milana.

22. travanj 2024 11:47