premijer liga bih

Šokantan poraz Sarajeva na startu prvenstva: Igrači morali na raport pred navijače

Piše desk  /  31.07.2023., 09:25h

Sarajevo je sinoć doživjelo šokantan poraz na svom terenu od Sloge iz Doboja koja je nakon preokreta slavila s 2:1 na startu nove sezone Premijer lige Bosne i Hercegovine. Bordo klub je imao i podršku sa sjeverne tribine, a upravo tu su igrači Sarajeva nakon meča morali "na raport".

Bordo klub je odlično otvorio utakmicu i poveo već u 15. minuti nakon gola Renana Oliveire, te ništa nije slutilo na konačan ishod meča.

Naime, Sloga je prvo u 44. minuti poravnala na 1:1 golom Vidića, a sredinom drugog poluvremena klub iz Doboja došao je do potpunog preokreta.

U centru pažnje ponovo je bio nevjerojatni Vidić koji je po drugi put glavom svladao golmana Sarajeva i pogodio je za 2:1 i veliku pobjedu Sloge na stadionu Koševo.

Sarajevo je večeras imalo i veliku podršku navijača jer su se nakon bojkota Horde zla vratile na sjevernu tribinu.

Nakon šokantnog poraza igrači Sarajeva su morali otići pred najvatrenije navijače ‘na raport‘.

02. svibanj 2024 03:52