bundesliga

Show bivših dinamovaca u Njemačkoj: Jedan zabio, drugi asistirao

Piše desk  /  17.09.2022., 21:09h

Eintracht iz Frankfurta je u sedmom kolu Bundeslige pobijedio u gostima kod Stuttgarta s 3:1. Poveli su preko Sebastiana Rodea već u šestoj minuti, a na 2:0 je povisio Daichi Kamada u 55. minuti. Posljednja dva zgoditka na susretu nose potpis hrvatskih reprezentativaca.

Najprije je Sosa u 79. minuti ubacio loptu, a Tiago Tomás je sjajno iz okreta zabio za smanjenje vodstva. Bila mu je to prva asistencija. Susret je prelomio Kristijan Jakić koji je u 88. minuti poentirao glavom nakon ubačaja Kamade iz kornera. Stuttgart se ovim porazom približio crvenoj zoni, prenosi Index.

U preostalim utakmicama odigranim dosad Bayern je izgubio kod Augsburga, a Borussia Dortmund je slavila u velikom Ruhrskom derbiju. Ipak, teška ozljeda Marca Reusa zasjenila je slavlje žuto-crnih koji su došli do prvog mjesta na tablici.