premijer liga bih

Sarajevo svladalo Posušje u posljednjem meču 23. kola Premijer lige BiH

Piše fena  /  20.03.2023., 15:41h

Nogometaši Sarajeva svladali su Posušje s 3:1, u posljednjem susretu 23. kola Premijer lige BiH.

Susret je odigran u Doboju kod Kaknja, gdje je domaće Sarajevo opravdalo ulogu favorita, te upisalo važnu pobjedu u trci za plasman u europska natjecanja naredne sezone.

U prvom poluvremenu golova nije bilo. "Bordo" tim je do vodstva došao u 60. minutu kada je s bijele točke precizan bio Čataković.

Pet minuta kasnije drugi pogodak za Sarajevo glavom je postigao Martinović, dok je konačno pitanje pobjednika u 83. minutu pogotkom riješio Ziljkić.

Posušje je do počasnog pogotka došlo u sudačkoj nadoknadi meča, kada je strijelac bio Marković.

Sarajevo ostaje na šestom mjestu ligaške tabele s 32 osvojena boda, dok je Posušje osmo s 23 boda.