
U objavama na društvenim mrežama navodi se da je svaki član tima od 26 igrača trebao dobiti Rolls Royce Phantom od prijestolonasljednika Mohammeda bin Salmana nakon pobjede protiv Gaučosa 2:1, ali 54-godišnji Francuz je rekao:
"Nema ništa točno u vezi toga. Imamo vrlo ozbiljan savez i ministarstvo sporta i nije vrijeme da se nešto dobije u ovom trenutku. Ne znam sjećate li se konferencije za novinare prije utakmice protiv Argentine. Rekao sam da je utakmica s Argentinom jedna od tri važne utakmice koje moramo odigrati. Jedini cilj je završiti među prve dvije ekipe u grupi i proći dalje", kazao je Renard.
Napadač Saudijske Arabije Saleh Al-Shehri koji je postigao gol protiv Argentine također je demantirao priču o skupocjenim automobilima te je objasnio što za njih znači igrati za reprezentaciju.
"To nije istina. Ovdje smo da služimo našoj zemlji i damo sve od sebe. To je dovoljna nagrada", kazao je, prenosi Klix.ba.
Saudijska Arabija je u subotu poražena od Poljske rezultatom 2:0 i odluka o prolasku past će u posljednjem kolu kada igraju protiv Meksika.
Dnevnik.ba