SVI GA HVALE

Potez Luke Modrića postao hit, navijači Reala se naslađuju: ‘To je vaš zlatni dečko?‘

Piše desk  /  17.10.2022., 10:33h

Hrvatski nogometni reprezentativac Luka Modrić ponovno je oduševio navijače Real Madrida.

Pobjedom u El Clasicu protiv Barcelone (1:0), nogometaši Real Madrida preuzeli su prvo mjesto španjolske La Lige. Ponovno je ovacije tribina zaradio kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Luka Modrić, koji je zaigrao od prve minute, prenosi gol.hr.

Zadržao se na terenu sve do 78. minute dvoboja, a deset minuta ranije, pri rezultatu 2:0, "školovao" je veliku nadu katalonskog sastava Pedrija. Luka je jednim potezom izbacio mladog Španjolca i, dakako, zaradio ovacije navijača Real Madrida.

"Je li ovo vaš zlatni dečko", zapitao se jedan navijač Reala pa dodao kako ga je "majstor Luka Modrić školovao".

Nakon utakmice hrvatski je čarobnjak izazvao pravo oduševljenje u svlačionici. Srdačno je pozdravio svakog suigrača, bilo je tu zagrljaja, ali i osmijeha.

18. travanj 2024 09:00