premijer liga bih

Posušje uzelo važan bod s Tušnja: Sloboda povela, ali se u nastavku i povukla

Piše T.R.  /  21.09.2021., 18:13h
Nogometaši Slobode i Posušja odigrali su 1:1 u Tuzli u okviru 10 kola Premijer lige BiH.

Malo toga smo vidjeli u prvom poluvremenu u kojem su obje ekipe gledale kako sačuvati svoj gol, a ne zaprijetiti na protivnički. Ipak nakon više od pola sata igre viđene su i prilike.

Prvo je zaprijetilo Posušje preko Begića, ali udarac odlazi pored gola. U nastavku prijeti i Sloboda te je pravo čudo kako lopta nije završila u golu. Beganović je tukao, ali njegov snažan udarac brani Galić. Nakon toga Amar Beganović promašuje gol, a onda zicer ne koristi mladi Alić, koji s tri metra prebacuje gol nakon ubačaja Beganovića.

Ipak u sudačkoj nadoknadi prvog dijela Sloboda dolazi do vodstva. Beganović je ubacio s desne strane, a Alić trese mrežu gostiju za 1:0

U drugom poluvremenu, Sloboda se u potpunosti povukla, a Posušje to koristi u 71. minuti.

Barišić je lijepo proigrao Leku koji iz drugog pokušaja trese mrežu za konačnih 1:1.

Do kraja je viđeno nekoliko pokušaja s obje strane, ali promjene rezultata nije bilo.

26. travanj 2024 12:20