premijer liga bih

Posušje i Zrinjski u dobroj utakmici podijelili bodove

Piše T.R.  /  15.05.2022., 19:01h
Nogometaši Zrinjskog i Posušja u 31. kolu Premijer lige BiH su na Mokrom Docu podijelili bodove (2:2).

Pred početak susreta navijači Posušja su transparentom na lijep način čestitali Zrinjskom titulu prvaka.

image

Posušje čestitalo Zrinjskom titulu

HšK ZRINJSKI -

U 37. minuti gosti iz Mostara došli su do vodstva. Obrana Posušja nije dobro reagirala, a lopta dolazi do Bilbije koji glavom pogađa za 0:1 što je bio i rezultat prvog poluvremena.

Domaćini u drugo poluvrijeme ulaze odlučnije, nisu imali više što čekati i morali su doći do gola.

I onda blitzkrieg Posušja koji za tri minute dolazi do preokreta i erupcije oduševljenja na Makrom Docu.

U 51. minuti je Pavković pucao, Čondrić nije uspio ukrotiti loptu, a do nje dolazi Begić koji pogađa za 1:1. U 54. minuti Milanović je preciznim udarcem s vrha šesnaesterca pogodio za 2:1 i taj rezultat je matematički osiguravao Posušacima ostanak u ligi.

U 60. minuti je moglo Posušje da poveća prednost, ali je Trajkovski spasio Zrinjski.

Dvije minute kasnije Plemići dolaze do izjednačenja, a ponovno je zabio Nemanja Bilbija, ovaj put nakon kornera. Bio je to 31. pogodak napadača Zrinjskog u prvenstvu.

Do kraja susreta nije bilo promjene rezultata te nas i u nastavku sezone, u posljednja dva kola očekuje uzbudljiva završnica, barem što se tiče borbe za ostanak.

20. travanj 2024 13:13