premijer liga

Posušje i Leotar podijelili bodove na natopljenom terenu

Piše fena  /  26.02.2023., 15:36h

U 20. kolu Premijer lige BiH na stadionu Mokri Dolac momčadi Posušja i Leotara odigrale su neriješeno 1:1 i podijelile bodove na jako teškom terenu.

Već u 2. minuti domaće navijače razveselio je Gabrijel Boban, koji je nakon asistencije Tonija Jovića pogodio za vodstvo Posušja.

U 15. minuti pokušao je Čimović, ali njegov udarac odlazi pored gola. Tri minute kasnije Tahrić je pokušao iz slobodnog udarca iskosa s 20 metara, no lopta ide malo preko gola domaćina.

U 19. minuti Rozić je pokušao za domaće, ali njegov udarac završio je na gredi.

Frane Maglica je pucao nakon kornera u 23. minuti, ali njegov pokušaj dobro brani vratar Leotara.

U 27. minuti Čavić je bio u dobroj prilici, ali je njegov udarac blokiran.

Begić je u 35. minuti pucao s ruba šesnaesterca, ali Georgijev je blokirao taj udarac.

Pred sam kraj prvog poluvremena Šipovac je ukrao jednu loptu, ubacio pred gol domaćina, no napadač gostiju Haris Handžić kasni na ovaj ubačaj.

U 57. minuti Boban je sjajno uposlio Dadića koji puca s nekih sedam metara, ali njegov udarac je obranio Puletić.

Begić puca glavom nakon kornera, no uz pomoć blata Puletić zaustavlja udarac u 65. minuti.

Vinko Rozić je pokušao s 20 metara iskosa u 75. minuti, no bio je neprecizan.

U 84. minuti gužva pred golom Leotara, Boban je povratnom loptom pokušao uposliti Begića, no gosti otklanjaju opasnost.

Pred sam kraj susreta u 93. minuti ispala je lopta Puletiću, gužva se stvorila pred golom Leotara, ali nema gola i utakmica je završena neriješenim rezultatom 1:1.

24. travanj 2024 01:55