liga petice

Pogledajte šou Danija Olma za Leipzig. Zabio golčinu pa i namjestio jedan gol

Piše desk  /  11.02.2022., 22:29h
RB Leipzig igra utakmicu 22. kola njemačke Bundeslige protiv Kolna i vodi 3:0, a najbolji nogometaš na terenu je Dani Olmo. Bivši nogometaš Dinama i trenutni španjolski reprezentativac zabio je jedan prekrasan pogodak i namjestio drugi svom suigraču Angelinu.

Olmo je prvi put kod gola sudjelovao u 54. minuti kada je povisio na 2:0 Leipziga koji je ranije poveo golom Christophera Nkunkua u 25. minuti. Španjolski veznjak udvostručio je vodstvo svoje momčadi sjajnim udarcem s oko 25 metara. Braniči mu nisu blokirali putanju za udarac, a Olmo je to iskoristio i matirao vratara Kolna, prenosi Index.hr.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ POGODAK OLMA

Treći pogodak je također dijelom Olmova zasluga. Leipzig je povukao loptu nakon jednog lošeg centaršuta Kolna, a lopta je nakon dugog trka Haidare došla do Olma koji je na sasvim drugom dijelu kaznenog prostora pronašao Angelina i gurnuo ga u matnu situaciju te tako namjestio gol za 3:0.