bundesliga

Pogledajte sjajan gol Kramarića: Njegov prvi nakon tri mjeseca

Piše desk  /  22.01.2022., 17:39h
Hoffenheim je u 20. kolu Bundeslige izgubio kod kuće od Borussije 2:3. Borussia je povela već u 6. minuti golom Halanda nakon prekrasne akcije. Nakon toga je Hoffenheim bio puno bolji te je zasluženo u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena izjednačio.

Bebou je dobio loptu na desnom krilu i odlično ubacio u sredinu šesnaesterca, gdje je Kramarić bio potpuno sam te je iz poluvoleja iz prve pogodio suprotni kut za 1:1. Kramariću je to bio tek peti ovosezonski gol i prvi nakon 29. listopada, kad je zabio u pobjedi 2:0 protiv Herthe.

Gosti iz Dortmunda ponovno su poveli u 58. minuti golom Marca Reusa, a domaćine je slomio autogol Rauma osam minuta kasnije. Hoffenheim je u 77. preko Ruttera smanjio na 2:3, ali snage za potpuni povaratak nije imao iako je Borussia susret završila sa samo četiri udarca na gol.

26. travanj 2024 01:30