Premier liga

Pogledajte prvijenac Nikole Vlašića za West Ham

Piše desk  /  28.12.2021., 19:34h
Vlašić zabio s desetak metara

West Hamje pobijedio 4:1 kod Watforda u 20. kolu Premier lige. Domaćin je poveo golom Emmanuela Dennisa u četvrtoj minuti, a onda je krenuo preokret gostiju. Za momčad iz Londona zabio je Tomas Souček u 27. minuti, a dvije minute kasnije Said Benrahma je zabio za preokret 2:1.

Mark Noble iz penala u 58. minuti pogađa za 3:1 West Hama. Svoj prvi gol za West Ham zabio je i Nikola Vlašić u 92. minuti. Vlašić je ušao u 85. minuti umjesto Benrahme i nakon sedam minuta pogodio na asistenciju Jarreda Bowena, piše Index.hr.

Vlašić je dočekao loptu s desne strane i s lakoćom poentirao s desetak metara za konačnih 4:1 gostujuće momčadi.

KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ VIDEO

Za Vlašića je to prvi gol ove sezone u 21. nastupu za West Ham. U 1029 odigranih minuta do danas je imao tri asistencije.

Vlašić je u West Ham stigao prošlog ljeta za 30 milijuna eura iz moskovskog CSKA.

22. travanj 2024 08:18