nadmoćni dinamo

Pogledajte hladnokrvne golove Petkovića s bijele točke: Kod prvog golman skoro pao na glavu

Piše Desk  /  01.10.2021., 08:04h
Ivanušec je načeo Genk u 10. minuti, a onda ih je u dva navrata dokrajčio Bruno Petković.

Nakon što je natjecanje u skupini otvorio domaćim porazom od West Hama (0-2), Dinamo je u drugom kolu pružio sjajnu predstavu ostvarivši uvjerljivu pobjedu protiv Genka koji je u prvoj utakmici srušio Rapid u Beču sa 1-0.

Ivanušec je načeo Genk u 10. minuti, a onda ih je u dva navrata dokrajčio Bruno Petković, piše Večernji.hr.

U posljednjim trenucima prvog dijela Dinamo je povećao prednost. Toma je u kaznenom prostoru udario Čopa, finski sudac je provjerio snimku sporne situacije pokazavši na bijelu točku.

Bruno Petković je bio siguran za velikih 2-0 nakon prvog poluvremena.

Genk je na otvaranju drugog dijela pojačao pritisak, no Dinamo je prelomio utakmicu u 67. minuti.

Vratar Vandevoordt je promašio jednu loptu, nakon čega je Munoz povukao Oršića u gol prilici skrivivši kazneni udarac, a pritom je dobio i crveni karton. Petković je sigurno realizirao jedanaesterac za 3-0.

23. travanj 2024 14:26