premiership

Chelsea do vrha napunio mrežu Norwicha, Kovačić upisao dvije asistencije

Piše t.r.  /  23.10.2021., 14:01h
Nogometaši Chelseaja u 9. kolu engleskog Premiershipa igrali su protiv Norwicha na Stamford Bridgeu i deklasirali ga sa 7:0

Iako Thomas Tuchel nije mogao računati na napadače Lukakua i Wernera, Plavci to nisu osjetili već su silovito ušli u utakmicu i stigli do sigurnog vodstva.

Poveli su u 8. minuti golom Masona Mounta, a deset minuta kasnije na 2:0 je povisio Callum Hudson-Odoi nakon fantastične asistencije Matea Kovačića.

I u nastavku je samo jedan tim igrao i stvarao prilike, a prije odlaska na odmor još je i Reece James povisio na 3:0.

U drugom poluvremenu Chelsea je i dalje dominirao, a u 57. minuti Kovačić upisuje i drugu asistenciju kada je dodao do Bena Chilwella koji pogađa za 4:0.

Do kraja utakmice Plavci su do vrha napunili mrežu 'Kanarinaca'. Zabijali su još Aarons (auto gol) i Mount. Mason Mount je u sudačkoj nadoknadi zabio i svoj hat-trick za konačnih 7:0.

25. travanj 2024 21:21