Der Klassiker

Pobješnjeli Oliver Kahn pao sa stolice nakon što je Bayern primio drugi gol, snimka je apsolutni hit

Piše desk  /  09.10.2022., 07:58h

U derbiju 9. kola Bundeslige i čuvenom Der Klassikeru Borussia Dortmund i Bayern su remizirali 2:2, a izvršni direktor Bayerna Oliver Kahn bio je u središtu pozornosti nakon što su domaći izjednačili u 95. minuti.

Leon Goretzka je doveo Bayern u vodstvo u 33. minuti, a kada je Leroy Sane povisio na 2:0 u 53. minuti činilo se da je sve gotovo i da će aktualni prvak upisati laganu pobjedu.

Milijunaši se nisu predavali i u samoj završnici napravili su pravi podvig. Mladi Youssoufa Moukoko smanjio je u 74. minuti na 2:1 i postao najmlađi strijelac u povijesti Der Klassikera sa 17 godina.

Kingsley Coman je isključen u 90. minuti, da bi u 95. minuti Francuz Anthony Modeste izjednačio za konačnih 2:2.

Kahn nije mogao vjerovati što se događa i baš kao nekoć, tijekom igračke karijere, burno je reagirao. Bijesno je počeo vikati i udarati, a u jednom trenutku izgubio je ravnotežu i posrnuo sa stolice.

Video je postao hit na internetu i nasmijao je mnoge.

14. travanj 2024 05:02