liga prvaka

Petkoviću oduzet pogodak i pripisan Špikiću: O svemu se oglasili i Dinamo

Piše desk  /  26.07.2023., 13:02h

Nogometaši Dinama u prvoj su utakmici 2. pretkola Lige prvaka kao domaćini na stadionu u Maksimiru uvjerljivo s 4:0 (3:0) svladali kazahstansku Astanu te tako praktički osigurali prolazak u 3. pretkolo, a samim time i igranje u skupini nekog od eurokupova ove jeseni.

Kako se prvo navodilo u statistici, prvi gol je postigao je Bruno Petković (35), potom je Luka Ivanušec (41, 43, 56) dodao još tri.

Nakon silovitog pritiska Modrih već u prvom poluvremenu, ekipa Igora Bišćana je stigla i do prve prednosti u 35. minuti.

Petković je pucao s ruba šesnaesterca, lopta se pritom odbila od Darija Špikića, prevarila vratara Astane Josipa Čondrića i odsjela u mreži.

Na semaforu je pisalo da je Petković strijelac, no to se promijenjeno.

Suci su "oduzeli" pogodak Dinamovu napadaču i pripisali ga Dariju Špikiću, dok se Petković vodi kao asistent kod toga pogotka.

Sve je to potvrdio i sam GNK Dinamo svojom objavom na Facebooku.

26. travanj 2024 03:54