Peta uzastopna pobjeda Širokog u ABA 2 ligi

Piše desk  /  18.12.2021., 20:41h
Košarkaši Širokog upisali su petu uzastopnu pobjedu u natjecanju ABA 2 lige.

Rezultatom 94:91 pobijedili su ekipu Helios Suns Domžale u Areni Hills.

Ive Ivanov je igrač koji je HKK Široki doveo do pobjede u ovoj utakmici jer je u zadnjim sekundama zabio tricu za pobjedu na Helios Sunsima u Sarajevu.

Tijekom prvog poluvremena rezultat timova bio je podjednak, ali se na odmor otišlo samo sa jednim košem razlike za ekipu Širokog (46:45) , prenosi Jabuka tv.

No u drugom dijelu susreta Široki je počeo dominirati terenom, te je na početku treće četvrtine krenuo u seriju od 8:0.

Bio je to odlučujući prodor Širokobriježana. Helios Sunsi su snažno uzvratili i ne samo da su u samom kraju utakmice uspjeli smanjiti razmak između dva sastava kako bi njihov poraz izgledao pristojnije, već su čak uspjeli izjednačiti s nekoliko sekundi do kraja tricom Mahkovica.

No, tada izvrstan Ive Ivanov u posljednjoj sekundi zabio je trojku za Široki i za konačni rezultat 94:91.

17. svibanj 2024 09:52