Doha, 29.11.2022 - Konferencija za medije Hrvatske nogometne reprezentacije u trening kampu Al Ersal 3 u Dohi. Na slici Marko Pašalić.HINA/ DAMIR SENČAR/ DS -
Italija

Pašalić strijelac u pobjedi Atalante

Piše hina  /  24.09.2023., 19:10h

Veznjak hrvatske nogometne reprezentacije Mario Pašalić bio je strijelac za Atalantu u 2-0 (1-0) domaćoj pobjedi protiv Cagliarija u susretu 5. kola talijanskog prvenstva.

Pašalić je u igru ušao u 67. minuti, a u 76. minuti je preciznim  udarcem povisio vodstvo svoje momčadi na konačnih 2-0. Prvi gol postigao je Lookman u 33. minuti.

Atalanta je sada šesta s devet bodova, dok je Cagliari pretposljednji 19. s dva.

Josip Brekalo igrao je do 65. minute za Fiorentinu u 2-0 (1-0) gostujućoj pobjedi kod Udinesea. Strijelci su bili Martinez Quarta u 32. Bonaventura u drugoj minuti nadoknade.

Fiorentina je skočila na peto mjesto sa 10 bodova, dok je Udinese 18. s tri.

Ranije u nedjelju je vodeći Inter zadržao stopostotni učinak 1-0 (0-0) gostujućom pobjedom kod Empolija golom Dimarca iz 51. minute.

Inter je na vrhu sa 15 bodova, dok je Empoli na dnu bez bodova.

28. travanj 2024 23:28