serie a

Otpisani Vatreni zabio dva gola, ali Tudorova Verona prokockala pobjedu

Piše desk  /  22.09.2021., 20:41h
Nikola Kalinić (33) zabio je prve golove ove sezone za Veronu. Na gostovanju kod Salernitane u petom kolu Serie A momčad Igora Tudora povela je 2:0 u 29 minuta igre, a oba gola zabio je hrvatski napadač. To Veroni nije bilo dovoljno za pobjedu jer je na kraju završilo 2:2.

Gianluca Caprari namjestio je gol u sedmoj minuti prodorom po lijevoj strani, a Kalinić je rutinski pogodio za vodstvo.

Prvi gol pogledajte OVDJE

Drugi gol Kalinić je zabio u 29. minuti kada mu je asistirao Čeh Antonin Barak. Kalinić je za samo 29 minuta premašio učinak iz prošle sezone.

Kod drugog gola Kalinić je sam izašao na domaćeg vratara Vida Beleca i majstorski potkopao loptu za 2:0 Verone.

Drugi gol pogledajte OVDJE

Za Kalinića je ovo bio četvrti nastup ove sezone.

Salernitana se u utakmicu vratila u drugoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena. Zabio je Cedric Gondo za 1:2, a izjednačenje je donio Mamadou Coulibaly u 76. minuti.

Verona je u prošlom kolu pobijedila Romu Josea Mourinha 3:2 na Tudorovom debiju.

27. travanj 2024 05:43