2. bundesliga

Njemačka: Sudac nokautirao igrača

Piše desk  /  15.10.2022., 18:17h

Bizaran slučaj u kojem je sudac utakmice nokautirao igrača Karlsruhera dogodio se danas u 2. njemačkoj Bundesligi.

Karlsruhe je na domaćem terenu igrao protiv Darmstadta, koji je bio lider na ljestvici druge Bundeslige.

Pri rezultatu 1:0 za domaće dogodio se uistinu bizaran detalj. Sudac Alexander Sather dosudio je zaleđe protiv Darmstadta, i u gestikulaciji svoje odluke, pri podizadnju ruke, laktom je udario igrača Karlsruhera Paula Nebela, koji je protrčavao pored njega.

Igrač je pao na travnjak kao da ga je udario protivnički igrač, te je igra prekuinuta na nekoliko minuta. Nebel je, nakon ukazivanja pomoći, nastavio s utakmicom, ali je zamijenjen u 71. minuti.

Meč između Karlsruhera i Darmstada završen je preokretom gostiju i rezultatom 1:2, pa je Darmstad tako i dalje prvi na ljestvici s 27, dok je Karlsruher šesti sa 17 osvojenih bodova.

17. travanj 2024 18:31