ludnica

Neymarov show na terenu: Asistirao, zabio pa istukao protivnika

Piše Desk  /  10.09.2021., 09:25h
No, to ne brine njegovu momčad koja je uvjerljivo vodi u kvalifikacijama s 24 boda, 6 više od drugoplasirane Argentine.

Brazilska nogometna reprezentacija nastavlja s pobjedama. U 10. kolu južnoameričkog dijela kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo, Brazilci su svladali momčad Perua rezultatom 2:0 čime su stigli do osme pobjede u isto toliko utakmica.

Zvijezda utakmice bio je Neymar koji je čak riskirao i crveni karton pred kraj utakmice kada je udario protivničkog igrača, piše Večernji.hr.

Ranije na utakmici Neymar je asistirao Ribeiru za gol u 15. minuti, a onda se i sam upisao u strijelce u 40. minuti.

Za opasnu igru i napad na protivnika najbolji brazilski igrač kažnjen je žutim kartonom. No, to ne brine njegovu momčad koja je uvjerljivo vodi u kvalifikacijama s 24 boda, 6 više od drugoplasirane Argentine.

16. travanj 2024 15:11