hrvatski kapetan

Navijači Reala u transu nakon ovog fenomenalnog poteza Modrića: "Genij, još uvijek ima čarolije u tim nogama"

Piše desk  /  28.11.2023., 14:35h

Real Madrid pobijedio je 3:0 kod Cadiza u 14. kolu La Lige, a Luka Modrić upisao je asistenciju za drugi gol na utakmici.

Kapetan hrvatske reprezentacije odigrao je 69 minuta, a zamijenjen je zbog ozljede. Riječ je o lakšoj ozljedi zbog koje će Modrić propustiti sutrašnju utakmicu protiv Napolija u Ligi prvaka. Kada je izlazio iz igre, 38-godišnji veznjak dobio je ovacije domaćih navijača, a najmlađi navijači Cadiza imali su čak i transparente posvećene hrvatskom nogometašu.

Na društvenim mrežama navijači Reala dijele jedan Modrićev potez iz prvog poluvremena. Sjajno je primio loptu između dvojice suparnika, lako ih se riješio gurnuvši loptu kroz noge jednom igraču Cadiza, a potom fenomenalno odigrao dugo dodavanje za Rodryga.

"Vau", "Nezamjenjiv je", "GOAT", "Modrić je genij, još uvijek ima čarolije u tim nogama", "Ovo je razlika između Modrića i igrača poput De Bruynea i Brune Fernandesa", samo su neki od komentara fanova.

29. travanj 2024 21:36