ligue 1

Nastavak sjajne forme Lovre Majera, zabio je u golijadi

Piše Hina  /  26.02.2022., 07:42h
Novu odličnu utakmicu odigrali su nogometaši Rennesa koji su u prvom susretu 26. kola francuske Ligue 1 pobijedili Montpellier u gostima 4-2.

Novu zapaženu utakmicu odigrao je i Lovro Majer, hrvatski nogometaš u dresu Rennesa, koji je sve začinio zadnjim pogotkom na susretu. U 84. minuti Majer je izveo dupli pas s Bourigeaudom te je lijepo naciljao suprotni kut domaće mreže za potvrdu pobjede svoje momčadi. U 90. minuti Majer je zamijenjen.

Rennes je imao sjajan ulaz u utakmicu te je vodio 2-0 nakon samo petnaest minuta igre (Terrier i Bourigeaud). Montpellier je uspio izjednačiti golovima Oyonga u 19. i Wahija u 41., ali u nastavku je uslijedio novi udar Rennesa. Prvo je Laborde pogodio s bijele točke, a sve je zaključio Majer svojim drugim prvenstvenim golom za Rennes.

Gol Majera pogledajte OVDJE.

Uz utakmicu više od ostalih Rennes je trenutačno skočio na četvrto mjesto ljestvice.

Ligue 1, 26. kolo:

Montpellier - Rennes 2-4 (Oyongo 19, Wahi 41 / Terrier 8, Bourigeaud 15, Laborde 52-11m, Majer 84)

16. travanj 2024 21:15