uživa

Najbolji igrač HNL-a: Nema te ponude zbog koje bih otišao iz Hajduka

Piše desk  /  27.05.2022., 09:45h

Hajduk je na Poljudu u finalu Kupa pobijedio Rijeku 3:1 i prvi put nakon devet godina osvojio trofej. Rijeka je povela u 11. minuti golom Drmića, ali su Ferro i Melnjak do poluvremena okrenuli da bi Melnjak svojim drugim golom u 56. minuti nakon isključenja Smolčića potvrdio pobjedu Hajduka.

Marko Livaja nije zabio gol, ali je fantastično centrirao Melnjaku za gol za 2:1, što mu je bila osma asistencija ove sezone uz ukupno 32 gola u 39 utakmica u svim natjecanjima. Livaja je ponio titulu najboljeg igrača HNL-a ove sezone, Hajduk bi ga imao kome prodati, a Livaju su nakon utakmice pitali koja ponuda bi ga odvela iz Hajduka.

"Nijedna. Nikad nisam išao za novcem, nego sam igrao tamo gdje sam se dobro osjećao. Ovdje sam kod kuće, lijepo mi je i guštam", odgovorio je najbolji Hajdukov igrač.

19. travanj 2024 21:54