druga liga fbih

Na poluvremenu se potukli igrač i trener Čelika, obojica dobili crvene kartone

Piše desk  /  26.09.2021., 22:50h
Na poluvremenu utakmice Druge lige Federacije Bosne i Hercegovine između Čelika i Mošćanice došlo je do incidenta na Bilinom polju kada je došlo do tučnjave u domaćem timu u kojoj su sudjelovali Adis Nurković, pomoćni trener i Aladin Isaković, iskusni defenzivac.

Nakon dugo vremena Zeničani su večeras odigrali utakmicu pod reflektorima, a na Bilinom polju su ugostili ekipu Mošćanice. Međutim, nakon prvih 45 minuta uslijedila je nestvarna situacija.

Naime, Čelik je u prvom dijelu utakmice vodio sa 1:0 golom Ajdina Mahmutovića, a prilikom odlaska u svlačionicu u tunelu su se potukli pomoćni trener Adis Nurković i iskusni defenzivac Aladin Isaković, piše Sport Centar.

Glavni sudac ovog meča Semir Balić, vidio je što se dešavalo u tunelu pa je tako obojici odlučio pokazati crveni karton nakon čega je ekipa Čelika završila utakmicu s igračem manje.

Rezultat je ostao nepromijenjen do kraja meča pa je tako Čelik odnio pobjedu nad Mošćanicom sa 1:0.

24. travanj 2024 08:21