nakon poraza od seville

Mourinho izvrijeđao suca na parkingu: "Ti si je*ena sramota!"

Piše desk  /  01.06.2023., 09:28h

Nogometaši Seville po sedmi put su osvojili Europsku ligu, u finalnom susretu u Budimpešti španjolska momčad je pobijedila Romu nakon jedanaesteraca s 5:2 (1:1, 1:1).

Nakon 90 minuta rezultat je bio 1:1, a isti je rezultat ostao i nakon 120 minuta. Tijekom jedanaesteraca svi su izvođači Seville bili precizni, redom su pogađali Ocampos, Lamela, Rakitić i Montiel za slavlje. Kod Rome je pogodio samo Cristante, dok je potom udarac Mancinija obranio Bono, a Ibanez je pogodio vratnicu.

Engleski sudac Anthony Taylor podijelio je 14 žutih kartona. Trener Rome Jose Mourinho nije bio sretan suđenjem.

"Bila je to muška utakmica sa sucem za kojeg se činilo kao da je iz Španjolske. Nepravedno je to što je Lamela trebao dobiti drugi žuti karton, a onda je u raspucavanju zabio penal", poručio je portugalski strateg.

Eskalacija se dogodila na parkingu kada je Mourinho vidio Taylora i izvrijeđao ga.

"Čestitam, ti j**ena sramoto!", vikao je Mourinho.

25. travanj 2024 09:09