budućnost vatrenih

Modrić je Majera vodio za ruku, a 13 godina kasnije ispisali su hrvatsku povijest

Piše Desk  /  12.11.2021., 12:15h
Lovro Majer (23) odigrao je sjajnih 90 minuta za Hrvatsku u pobjedi nad Maltom 7:1 u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo 2022. godine.

U trećem nastupu zabio je dva gola za reprezentaciju, a nakon utakmice je rekao:

"Jako sam sretan, a i u klubu sam ulovio ritam. Osjećam se jako dobro, usudio bih se reći i bolje nego ikad. Sretan sam što sam na terenu i igram 90 minuta te što mogu pomoći reprezentaciji. Sretan sam i zbog dva gola, naravno."

Majer je od prve minute igrao sa svojim idolom Lukom Modrićem (36) i uživao na terenu, baš kao i 7. svibnja 2008., kada je Dinamo igrao finale Kupa protiv Hajduka. Tada je Majer za ruku držao Modrića pri izlasku na teren. Majer je tada imao deset godina i bio član Dinamove škole nogometa, prenosi Index.

Prije godinu dana Majer se prisjetio toga na Instagramu.

"Uvijek slijedi svoje snove", napisao je u naslovu objave s Lukom Modrićem.

Na Malti je prvi put zaigrao s Modrićem. Za Luku je to bio 145. nastup, a za Lovru treći. Modrić je imao gol i asistenciju u najvećoj pobjedi Hrvatske u povijesti.

18. travanj 2024 08:31