hrvati u ligi prvaka

Marca: Modrićevo proročanstvo moglo bi Interu donijeti naslov prvaka Europe

Piše desk  /  09.06.2023., 12:17h

Manchester City i Inter igrat će u subotu u Istanbulu finale Lige prvaka. Momčad Pepa Guardiole izraziti je favorit, dok kladionice Interu daju male šanse da postane prvak Europe. Španjolska Marca dan uoči finala izvukla je jednu stariju izjavu Luke Modrića, koja je snimljena u svlačionici nakon prošlogodišnjeg finala Lige prvaka.

"Znaš li što ću ti reći, prijatelju? Moraš imati Hrvata da bi pobijedio u finalu Lige prvaka. Hrvati su bili prvaci Europe deset puta zaredom. Deset!" ponavljao je euforični Modrić u svlačionici stadiona Saint-Denis dok su njegovi suigrači slavili pobjedu.

Je li na redu Brozović?

Marca upozorava na ovu izjavu jer, iako je Manchester City favorit, Inter je taj koji u momčadi ima Hrvata. Marcelo Brozović odigrao je 329 utakmice za milanski klub, a igrao je uz Modrića dok je Hrvatska osvajala medalje na protekla dva svjetska prvenstva.

"Nevjerojatno je da je Hrvatska država stara samo 31 godinu, ima 3.9 milijuna stanovnika i tako je uspješna. Ne samo u nogometu nego i u ostalim sportovima. Ako želite osvojiti Ligu prvaka, uzmite Hrvata u svoju ekipu", piše Marca.