prijateljska utakmica

Juniori BiH razbili Srbiju na krilima hajdukovca iz Tomislavgrada koji bira između Hrvatske i BiH

Piše desk  /  08.10.2021., 19:21h
Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine do 19 godina gostovala je u Staroj Pazovi kod svojih vršnjaka iz Srbije u prijateljskoj utakmici te uvjerljivo pobijedila. Završilo je 3:0, a briljirao je mladi napadač Hajduka Filip Čuić s dva gola.

Prvi je zabio za 1:0 u 32. minuti, da bi u 57. minuti majstorijom postavio konačnih 3:0. Sjajnim udarcem lobovao je nemoćnog vratara Srbije.

Podsjetimo, 18-godišnji Čuić oduševio je i u Hajdukovom debiju u juniorskoj Ligi prvaka prije tjedan dana. Na gostovanju kod makedonske Shkendije zabio je oba gola u pobjedi 2:0.

Filip Čuić rođen je u Splitu, a njegova je obitelj iz sela Gornji Brišnik u općini Tomislavgrad u BiH. Njegov dvije godine stariji brat Mario igra za seniorsku momčad Hajduka te je zaigrao i za hrvatske reprezentacije do 17 i 19 godina. Filip je trenutno u reprezentaciji BiH, ali sigurno je da svojim igrama privlači interes HNS-a.

17. travanj 2024 13:53