premijer liga bih

Je li Zrinjski priznao da je izgubio titulu?

Piše desk  /  11.03.2024., 11:38h

Banjalučani su slavili 1:0 i napravili veliki korak ka tituli prvaka, te sada imaju sve u svojim rukama. Navijači Zrinjskog naravno nisu zadovoljni, nadali su se obrani naslova prvaka, no teško da će se to dogoditi.

Mario Ivanković je predvodio tim sa klupe i bio je iskren nakon meča.

"Kada sve sagledamo, Borac je zasluženo slavio. Prvo poluvrijeme smo loše izgledali u zadnjoj liniji, Borac je imao tri-četiri mrtve šanse koje nije iskoristio. Jednu jeste, pa smo s negativnim rezultatom otišli na pazu.

U drugom poluvremenu smo iz neke korekcije imali ofenzivniju igru, imali i neke dobre šanse, ali nismo postigli gol. Imamo za čime da žalimo, ali pobjeda Borca je zaslužena".

Zrinjski je ‘morao‘ slaviti kako bi ostao u borbi za prvaka, pa se vjerovatno osjetio i pritisak.

"Nema pritiska, mi smo na drugom mjestu, Borac ima određenu prednost koju je stvorio kada smo bili opterećeni Europom. Mi smo mogli samo napraviti neki ‘bum‘ i približiti se Borcu, te napraviti pritisak, no nismo uspjeli u tome.

Sada je Borac na plus 12 i mislim da se primakao osvajanju titule", rekao je Ivanković.

Plemiće nije vodio sa klupe trener Željko Petrović jer je on isključen u duelu prošlog kola protiv Sloge iz Doboja.

23. travanj 2024 09:00