Damir Kreilach

Hrvat u MLS-u u pet utakmice postigao četiri gola

Piše Desk  /  30.09.2021., 14:48h
Ponovno je najbolji igrač Real Salt Lakea bio 32-godišnji hrvatski nogometaš Damir Kreilach koji je na samom kraju prvog poluvremena postigao pogodak glavom za 1-0, dok je u 95. minuti asistirao Juliju koji je bio strijelac sjajnog gola vrijednog tri boda (2-1).

Inače, nekadašnji igrač Rijeke Kreilach je zabio pogodak treću prvenstvenu utakmicu u nizu, odnosno, četvrti put u posljednjih pet nastupa, prenosi Večernji list.

S 12 pogodaka najbolji je klupski strijelac, ali se nalazi i visoko na kompletnoj MLS ljestvici strijelaca. Trenutačno je na diobi devetog mjesta i samo jedan pogodak je udaljen od četvrte pozicije.

Kreilach, rođeni Vukovarac, je nekada nastupao za mlade hrvatske reprezentacije do 19 i 21 godine, piše Večernji.

15. travanj 2024 13:56