hrvatski košarkaš

Hezonja poludio na slovenskog suca, na hrvatskom mu psovao, ovaj ga isključio

Piše desk  /  26.04.2024., 10:25h

Real Madrid poveo je 2:0 protiv Baskonije u seriji na tri pobjede u doigravanju Eurolige. Utakmica je završila 101:90. Hrvatski reprezentativac Mario Hezonja isključen je u posljednjoj četvrtini.

Hezonja je odigrao 27 minuta i uz ukupan šut 3/10 iskoristio ih za sedam poena i pet skokova. Isključen je nešto više od tri minute prije kraja, kod rezultata 93:77, nakon preburne reakcije na odluku slovenskog suca Saše Pukla da mu dosudi tehničku grešku. To je Hezonju dodatno razbjesnilo pa se izderao na njega. Slovenac mu je na to dao drugu tehničku, koja je automatski isključujuća. Hezonja je s parketa otišao psujući, stigao do klupe i bijesno bacio ručnik.

Potom je neko vrijeme mirno sjedio, a onda nogom udario bočicu pa je rukama bacio na parket. Na to su mu iz kluba rekli da napusti teren. Hezonja je i dalje bio bijesan te je odlazeći prema svlačionici, dok su ga odvodila dva člana Realovog stručnog stožera, vikao slovenskom sucu na jeziku koji ovaj razumije: "Je*em ti mrtvu mater!"

01. svibanj 2024 13:51