serie a

Gol Pašalića u porazu Atalante od Milana, Rebić odradio svih 90. minuta za Rossonere

Piše t.r.  /  03.10.2021., 23:02h
Nogometaši Milana upisali su pobjedu 3:2 na gostvanju u Bergamu kod Atalante u sklopu 7. kola Serie A.

Rossoneri su fantastično otvorili utakmicu i nakon 26 sekundi došli do vodstva i to preko desnog beka Calabrije da bi u 42. minuti povećali prednost.

Tonali je ukrao loptu pred golom domaćina i u situaciji jedan na jedan rutinski svladao Mussoa.

U drugom dijelu je Milan čuvao stečenu prednost, a u 78. minuti iz kontre su stigli do trećeg gola. Theo Hernandes je povukao loptu i u završnici lijepo uposlio Rafaela Leaoa koji skida paučinu Atalantinog gola.

Činilo se tada kako će Milan bez neke velike drame okončati utakmicu, ali se u finišu probudila Atalanta. Najprije je Duvan Zapata iz penala smanjio na 3:1 nakon što je Messias igrao rukom u svom šesnaestercu, a u četvrtoj minuti nadoknade Mario Pašalić zabija za 3:2. Treba reći kako je asistent Zapata prethodno napravio očit prekršaj kojeg nije dosudio Di Bello.

No, Milan se neće previše žaliti na tu odluku jer za Atalantu nije bilo više vremena da izbjegne poraz, a momčad Stefana Piolija je upisala šestu pobjedu.

25. travanj 2024 13:13