31.05.2021., stadion Ljudski vrt, Maribor, Slovenija - UEFA Europsko U21 prvenstvo, cetvrtfinale, Spanjolska - Hrvatska. Jorge Cuenca, Petar Musa Photo: Sanjin Strukic/PIXSELLSANJIN STRUKIC/PIXSELL - Pixsell
portugal

Gol i crveni karton za Musu

Piše hina  /  01.05.2022., 21:31h
Bivši mladi hrvatski nogometni reprezentativac, 24-godišnji Petar Musa svojim je 11. ovosezonskim prvenstvenim pogotkom osigurao 2-1 (1-0) pobjedu Boavisti na gostovanju kod Moreirensea u susretu 32. kola portugalskog prvenstva.

Musa je u 90. minuti u brzom protunapadu izbio sam pred domaćeg vratara, mirno ga obišao te zatim pogodio praznu mrežu za konačnih 2-1. No, zbog pretjeranog slavlja nakon postignutog pogotka Musa je odmah zatim i isključen.

Inače, Boavista je povela golom Gorrea u 20. minuti, a na 1-1 nakratko je poravnao Rafael Martins u 89. minuti.

Boavista je sada 10. na ljestvici sa 36 bodova, dok je Moreirense u zoni ispadanja, 16. sa 26 bodova.

Na vrhu je Porto sa 85 bodova, devet više s utakmicom više od drugog Sportinga.

25. travanj 2024 21:52