serie a

Džeko u finišu donio pobjedu Interu

Piše hina  /  22.01.2022., 20:54h
Talijanski nogometni prvak Inter povećao je svoju prednost na vrhu ljestvice na pet bodova ispred gradskog rivala Milana zahvaljujući 2-1 (1-1) domaćoj pobjedi protiv Venezije u susretu 23. kola.

Protiv novaka u ligi koji se bori za ostanak Inter je do pobjede stigao preokretom, a pobjednički pogodak je postigao u 90. minuti.

Goste je u vodstvo atraktivnim golom doveo Henry u 14. minuti, a na 1-1 poravnao je Barella u 40. pospremivši u mrežu odbijanac nakon što je vratar Venezije Lezzerini obranio oštar udarac Ivana Perišića. Usprkos stalnom pritisku Intera, rezultat se više nije mijenjao sve do 90. minute kada je Džeko visokim skokom glavom dohvatio ubačaj Dumfriesa i pogodio mrežu za zasluženu pobjedu.

Golove pogledajte OVDJE!

Perišić je odigrao čitav susret za Inter kod kojega je Marcelo Brozović igrao do 82. minute.

Vodeći Iner sada ima 53 boda, pet više od drugog Milana, a sedam više od trećeg Napolija, dok je Venezia ostala 17. sa 18 bodova, dva više od 18. Cagliarija koji se nalazi u zoni ispadanja.

18. travanj 2024 06:08