serie a

Dvije asistencije Perišića i gol Džeke za pobjedu Intera

Piše hina  /  09.04.2022., 20:12h
Hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Perišić bio je asistent za oba pogotka milanskog Intera u 2-0 (2-0) domaćoj pobjedi protiv Verone u susretu 32. kola talijanskog prvenstva.

Perišić je u 22. minuti osvojio loptu na sredini igrališta, projurio po lijevom krilu i potom idealno ubacio za natrčalog Barellu koji je sa šest metara snažnim udarcem zatresao mrežu za 1-0. Samo osam minuta potom Perišić je odlično reagirao na prvoj vratnici kod udarca iz kuta te glavom prevacio loptu na dva metra od gostujućeg gola gdje se nalazio Džeko kojemu nije bilo teško povisiti na 2-0.

Perišić je odigrao čitav susret za Inter baš kao i Marcelo Brozović, dok je Boško Šutalo ušao u igru za Veronu, koju vodi Igor Tudor, u 82. minuti.

Ovom pobjedom Inter je stigao na drugo mjesto ljestvice sa 66 bodova, koliko ima i treći Napoli, dok vodeći Milan ima bod više.