13.05.2022., Zagreb - Druga HNL, NK Jarun - NK Rudes. Dominik Pavlovic u sudaru s igracem Jaruna ostao bez svijesti, te mu je djevojka utrcala u teren koju je na kraju tjesio sudac Ivan Bebek. Cura nakon utakmice dosla do deckaMARKO LUKUNIC/PIXSELL - Pixsell
druga HNL

Djevojka nogometaša Rudeša utrčala u teren nakon što je on ostao bez svijesti, tješio ju i sudac

Piše desk  /  14.05.2022., 12:04h
Nogometaš Rudeša ostao je ležati u nesvijesti poslije sudara u Drugoj HNL, a njegova djevojka utrčala je na teren...

Nogometaši Rudeša ispustili su važne bodove za plasman u Prvu HNL protiv Jaruna, ali njihov igrač Dominik Pavlović pronašao je djevojku koju ne bi smio ispustiti nikad, piše gol.hr.

Naime, u susretu 28. kola Druge HNL Rudeš i Jarun su igrali 1:1 na stadionu Kustošije, ali jedan ružan sudar nakratko je prekinuo susret.

Spomenuti Pavlović sudario se s igračem Jaruna i ostao bez svijesti, a njegova djevojka, koja je utakmicu pratila s tribine, čim je vidjela što se dogodilo njezinom dragom, utrčala je u teren i pošla prema ozlijeđenom igraču. Na kraju ju je tješio glavni sudac utakmice Ivan Bebek.

image

MARKO LUKUNIC/PIXSELL - Pixsell
image

Kakva priča sa zapadne strane…

Inače, kad smo kod obračuna zapadnog dijela Zagreba Rudeš ga je bolje otvorio i poveo već u 17. minuti preko Bašića, ali Groznica je u 54. minuti uspio izjednačiti, što je bio, pokazalo se i konačan rezultat.