(ne)prijateljski susret

Brutalan start legende Barce na Modriću, đonom mu je ušao u zglob. Lukini suigrači poludjeli...

Piše desk  /  24.07.2022., 11:54h

Real Madrid je noćas izgubio utakmicu u sudaru s Barcelonom, ali ono najvažnije – nije izgubio Luku Modrića.

Naime, u jednom trenutku činilo se da bi se to i moglo dogoditi, s obzirom na činjenicu kako je žestok to bio start neopreznog nogometaša Barcelone.

Dogodilo se to u 54. minuti, a u središtu pozornosti bio je Sergio Busquets. Još 10-ak minuta ranije umalo je izazvao tučnjavu na terenu, a kulminacija ekscesa bila je kad je nagazio Hrvata.

Otvorenim đonom nagazio je Hrvata, potegnuo ga je po potkoljenici, a sudac ga je kaznio žutim kartonom.

Ono što je najbitnije u cijeloj toj priči je to da se Modrić ubrzo pridigao i nije imao posljedice od Busquetsova neopreznog prekršaja.

Završilo je pobjedom Barcelone 1:0, a jedini gol zabio je Raphinha u 27. minuti.

Snimku Busquetsovog prekršaja pogledajte OVDJE.

23. travanj 2024 10:43