celta - real

Briljantna predstava Luke Modrića! Pogledajte kakvu je golčinu zabio... Pri izlasku su mu pljeskali i navijači domaće momčadi...

Piše HINA/DESK  /  21.08.2022., 06:51h

Na uvjerljiv su način nogometaši madridskog Reala prošli gostovanje u Vigu te su svladali Celtu 4-1 u utakmici drugog kola španjolske La Lige.

Sjajnu je utakmicu odigrao hrvatski reprezentativac Luka Modrić koji je postigao pogodak i upisao asistenciju tijekom 77 minuta koliko je proveo na travnjaku.

Prva dva pogotka na susretu su postignuta nakon udaraca s bijele točke. Prvo je Benzema u 14. doveo Real u vodstvo, a u 23. je izjednačio najbolji strijelac Celte Iago Aspas.

U 41. minuti Real je opet poveo. Modrić se riješio jednog čuvara i potom sjajno pogodio sa skoro 20 metara za 2-1. U 56. minuti je pak odlično uposlio i u kontru poslao Vinicius Juniora koji je akciju završio golom za 3-1. Konačan rezultat postavio je Valverde za drugu Realovu pobjedu u sezoni.

Modrićev pogodak pogledajte OVDJE.

Modrićevu asistenciju pogledajte OVDJE.

U nedjelju se sastaju: Athletic - Valencia, Atletico Madrid - Villarreal i Real Sociedad - Barcelona, dok u ponedjeljak kolo zatvaraju Elche - Almeria i Girona - Getafe.

La Liga, 2. kolo:

Celta - Real Madrid 1-4 (Iago Aspas 23-11m / Benzema 14-11m, Modrić 41, Vinicius Junior 56, Valverde 66)

Mallorca - Betis 1-2 (Muriqi 56 / Broja Iglesias 9-11m, 73-11m)

Osasuna - Cadiz 2-0 (Avila 37-11m, Kike Garcia 79-11m)