pobjeda jurićevog torina

Brekalo zabio jedan od najljepših golova u karijeri, pogledajte majstoriju

Piše desk  /  23.11.2021., 07:21h
Hrvatski reprezentativac Josip Brekalo postigao je u ponedjeljak navečer megagol u domaćoj pobjedi Torina nad Udineseom (2-1) u dvoboju 13. kola Serie A.

Brekalo je gol u dresu Torina postigao u 8. minuti i to prelijepim volejem, s nekih 22 metra iz prve, neobranjivo u lijevi vratarev kut.

Bio je to jedan od najboljih i najljepših golova u njegovoj karijeri. Brekalu je, također, to bio treći gol u osmom nastupu za Torino ove sezone, nakon što je došao na posudbu iz Wolfsburga za milijun eura. Ukupno mu je to u ovoj godini 4. gol, ako računamo i jedan postignut u Bundesligi...

Kod Jurića je bio standardan igrač prije nego što je zbog ozljede propustio zadnje dvije prvenstvene utakmice protiv Sampdorije i Spezije.

Inače, na 2-0 za Torino povećao je Bremer u 48. minuti, a za goste je smanjio Forestieri (77).

Brekala je u 82. minuti zamijenio bivši vatreni Marko Pjaca. Inače, Brekalo je ostvario učinak od jednog gola, dva ključna dodavanja i dva precizna ubacivanja u utakmici, prema brojkama s Twittera...

Torino je pobjedom došao na 11. mjesto s 17 bodova, dok je Udinese 15. s 14 bodova.

SSC Napoli 13 10 2 1 26:7 19 32

AC Milan 13 10 2 1 29:15 14 32

Inter 13 8 4 1 32:15 17 28

Atalanta Bergamo 13 7 4 2 27:17 10 25

AS Roma 13 7 1 5 23:15 8 22

Lazio 13 6 3 4 25:21 4 21

ACF Fiorentina 13 7 0 6 20:17 3 21

Juventus Torino 13 6 3 4 18:15 3 21